KTOVÁ 15 v Českém ráji

Fotogalerie

Zde jsme pro Vás připravili fota našeho objektu , zahrady i našich  zvířátek. Podívejte se , kde strávíte příjemné chvíle. Najdete zde fotografie apartmánů i společných prostor, vybavení objektu, zahrady a blízkého okolí.

obr. Apartmány Ktová 15 pod Troskami - objekt obr. Apartmány Ktová 15 pod Troskami - apartmá obr. Apartmány Ktová 15 pod Troskami - apartmá - výhled na Trosky obr. Apartmány Ktová 15 pod Troskami - zahrada - výhled na Trosky obr. Apartmány Ktová 15 pod Troskami - objekt obr. Apartmány Ktová 15 pod Troskami - zahrada - sociální zařízení

Exteriér

U domu je velké parkoviště pod uzavřením / oploceno/. Pro vaší relaxaci je určena velká zahrada s posezením u krbu, pro děti pískoviště, trampolína, houpačka  hnízdo , travnaté hřiště pro volejbal, nohejbal a bandbington.

Apartmány

Pro vaší rekreaci můžeme  nabídnout šest čtyř-šesti lůžkových apartmánů s LCD televizí, vybavených vlastní kuchyňkou s lednicí včetně mrazáku, vařiče, příborů, nádobí  a  varnou konvicí. Každý apartmán má též vlastní sociální zařízení včetně sprchového koutu.

Vybavení objektu

V objektu  je mimo vlasní apartmány možno využívat i  společenskou místnost s televizí  a velkou společnou  kompletně vybavenou kuchyň.  Pro děti je určen dětský koutek s množstvím hraček, stavebnic a her.                                                                                                                               

Naše zvířátka

Okolí

rezervace

Rezervační formulář

Zde bude informační text - proslov pro rezervační formulář.

Kontakt

Apartmány pod Troskami
Ktová 15 v Českém Ráji
+420 602 212 788
info@ubytovaniktova.cz

GPS souřadnice

50°31'09.5"N 15°14'54.0"E

Kde se nacházíme

Apartmány pod Troskami najdete cca po 11 km (15min autem) jízdy z Turnova na Jičín (Hradec Králové).